Przebieg wesela

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym przebiegiem wesela:

 

  • Wyprowadzenie z domu Panny Młodej

Przyjeżdżamy pod wskazany adres na umówioną godzinę w pełnym składzie pięcioosobowym: akordeon, saksofon, gitara, tamburyno.

W oczekiwaniu na wyjście z domu przyszłych Nowożeńców, umilamy czas Gościom grając marsze weselne: Starzy Przyjaciele, Radion, Sami Swoi.

 

  • Powitanie na sali weselnej / Biesiada powitalna

Powitanie marszem następuje przed salą w oczekiwaniu na Państwo Młodych. Następnie składamy śpiewne życzenia przy lampce szampana i zapraszamy Gości do stołu. Podczas posiłku prezentujemy pierwszą część biesiady. Jest to unikatowa wiązanka weselna, trwająca ok. 20 minut przepleciona tradycyjnymi toastami.

 

  • Pierwszy taniec otwierający część taneczną

Państwo Młodzi prezentują swój Pierwszy Taniec do wybranej piosenki, która może być odtworzona w oryginale lub wykonana przez zespół. W ten sposób otwarta część taneczna jest kontynuowana poprzez wykonywane przez zespół najbardziej znane hity porywające do tańca. Nasze wieloletnie doświadczenie na scenie muzycznej pozwala nam trafnie dobrać repertuar pod kątem uczestników imprezy.

 

  • Zabawy taneczne

Zapewniamy wiele niespodzianek tanecznych, które zintegrują wszystkich Gości we wspólnej zabawie.

 

  • Biesiada przy stołach

Druga część biesiady pozwala Gościom wspólnie bawić się przy stołach. Prezentujemy wiązankę weselną złożoną z najbardziej znanych kawałków biesiadnych. Doskonałą jakość brzmienia zapewnia wysokiej klasy nagłośnienie, które rozmieszczone jest po czterech stronach sali.

 

  • Tort weselny

Podczas podawania tortu grane są fanfary oraz kawałek dedykowany sytuacji – Tort Weselny.

 

  • Podziękowania dla Rodziców

Wedle życzenia Państwa Młodych w odpowiednim czasie proponujemy podziękowania dla Rodziców, będące niezapomnianą niespodzianką pełną wzruszeń.

 

  • Oczepiny

Tradycyjnie po północy zapraszamy do Oczepin, symbolizujących przejście ze stanu panieńskiego w stan zamężny oraz kawalerskiego w stan żonaty.

Zabawy dobieramy zgodnie z oczekiwaniem Państwa Młodych. Wszystkie nasze zabawy są uniwersalne dla Gości i nie wprawiają nikogo w zakłopotanie. Posiadamy w kanonie wiele zabaw łączących zaangażowanie wszystkich weselników.

 

  • Ostatni taniec

Jest to ostatnia piosenka wykonana przy udziale kamerzysty lub fotografa, mająca na celu uwiecznienie wszystkich Gości na finalnym etapie nagrań.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i gwarantujemy doskonałą zabawę na wysokim poziomie.

 

Zespół Muzyczny Dance Band