O nas

Witamy Państwa na oficjalnej stronie zespołu Dance Band. Jest nam niezmiernie miło, że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową. Zespół Dance Band to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości usług muzycznych poparta wieloletnim doświadczeniem.

 

W skład zespołu wchodzi pięć osób dysponujących wspaniałym wokalem i brzmieniem instrumentalnym: dwie wokalistki, dwa wokale męskie, a wszystko to uzupełnia akordeon, saksofon, instrumenty klawiszowe, gitara i tamburyno. Korzystamy  z markowego nagłośnienia Electro Voice.

 

Posiadamy bardzo szeroki i uniwersalny repertuar, który stale poszerzamy. Gramy zarówno hity z minionych lat, jak i aktualne przeboje. Muzyka to nasza pasja, nasze hobby, wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.

 

Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum imprez okolicznościowych. Bogaty repertuar, doskonałe umiejętności muzyczne i wspaniałe instrumentarium pozwalają nam na dopasowanie oprawy muzycznej do charakteru imprezy oraz indywidualnych gustów naszych Klientów. Zapewniamy również doskonałą, dynamiczną, pełną energii konferansjerkę, która uczyni z każdej imprezy fascynującą przygodę i pozostawi niezapomniane wspomnienia.

 

Serdecznie zapraszamy do posłuchania naszego zespołu na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.
Przykładowe nasze utwory znajdują się w zakładce DEMO.

 

Zespół Muzyczny Dance Band